💪🇺🇦 "Динамо" про поїздку "фенербахче" на турнір на болота: "Коли фанати у Стамбулі скандували назву країни-вбивці та приходили на матч проти "Динамо" у масках головного садиста Європи – ваш клуб мовчав. Тепер зрозуміло, чому 👍
👉 Криваві гроші газпрому затьмарили вам усе, залишили без честі та совісті. УЄФА та ФІФА усувають російські клуби від участі у міжнародних турнірах, а ви їдете до них на гастролі, щоб заробити та підіграти агресору. Ніщо не може виправдати цього кроку. Жодні гроші не компенсують вам цю ганебну поведінку, цю поїздку до вбивць без моралі та людських якостей.
👉 Fenerbahçe Spor Kulübü – ні честі, ні сорому, ні совісті! Ганьба вам!