🙏🏻Сьогодні 37-ма річниця Чорнобильскої катастрофи🙏🏻Першої масштабної трагедії, яку пережила та й переживає Україна у своїй новітній історії😰
😳Вона розділила наше життя на «до» та «після», вона зафарбувала чорним величезні території та позбавила батьківської землі тисячі людей😰
У День пам'яті згадуємо про матч, який мав відбудитися весною 1986 року на новому стадіоні у Прип'яті та сумну долю міста, команд, арени😰