😰ФК Маріуполь пропустить ще як мінімум один сезон в УПЛ😰Але керівництво клубу вірить, що команда відновиться та базуватиметься у рідному місті й гратиме на рідній арені🙏🏻 🇺🇦Віримо й ми та віримо й дякуємо ЗСУ💪