80-річний чоловік звернувся з поодиноким пошкодженням лівої стопи, яке збільшувалося в розмірах протягом останніх 2-х років. На освіті почало зростати виразка, були уривчасті кровотечі.
При огляді: чітко виражена, червона, м'ясиста бляшка, діаметром 2 см, з ерозивною поверхнею та чорним обідком по периферії.
Що це за патологія на Вашу думку?