Від підписника:
Всім привіт! Знаю що в цьому чаті є відважні студенти, які підробляють середніми медичними працівниками : медсестрами/-братами, фельшерами, асистентами. Прошу вас пройти невеличке наукове опитування🥰. За кожного, хто заповнить форму до кінця роблю невелечкий донат на потреби "Госпітальєрів". Дякую, ви -сонечки☺️🙏docs.google.com/forms/d…2e4/editGoogle Docs
Емоційне вигорання медичних працівників