Від підписника: Добрий вечір, підкажіть будь ласка. Підкажіть будь ласка, я із Северодонецька, зараз навчаюсь у вашому університеті . ( поступила у цьому році) в мене є бабуся у Харкові у селищі Люботин. Яка хворіє на рак. Мені підсказала моя одногрупниця написати вам. Ви колись допомогли хлопцю у якого хворіє мати. Скажіть будь ласка, чи можете зробити репост із офіційної групи селища «Люботин» до себе у канал?