Вже котрий день стійкість українців вражає не тільки російських окупантів, а й весь світ.
Тож зараз вороги з відчаю руйнують наші мирні міста. Хоча найбільш далекоглядні здаються в полон. Бо розуміють - цю загарбницьку війну їм не виграти.
За свою землю ми боремося з потрійною енергією. Тому що наше минуле і майбутнє – тут.
І заради перемоги ми покладемо не тільки душу й тіло, а будемо надалі:
▪️ боротися і допомагати захисникам
▪️ перешкоджати окупантам на кожному кроці
▪️ інформувати про ДРГ і рух ворога через офіційний чат-бот ➡️ @stop_russian_war_bot
▪️ поширювати правду про війну в Україні
▪️ блокувати фейки та довіряти тільки перевіреній інформації з офіційних джерел
Україна обов’язково вистоїть у цій війні!
Разом переможемо! Слава Україні!
#СТОЇМО
#ЗупинимоОкупантів
#stoprussia