ADD IMAGES rap.ua(@rapualive). 4atty випустив перший сингл з майбутнього альбому На початку січня лідер культового київського гурт
Обложка канала

rap.ua

Интернет-портал об украинском рэпе и лайфстайле

rap.ua

4 года назад
Открыть в
4atty випустив перший сингл з майбутнього альбому На початку січня лідер культового київського гурту Мости та екс-учасник Грибів анонсував вихід нового альбому. Сьогодні відбулася прем‘єра треку «До/Пыль», який став першим синглом з майбутнього релізу. Окрім того, у себе в інстаграмі репер натякнув, що на альбомі можна буде почути продовження історії цієї пісні у треці «После/Бабник». А вже 22-го лютого 4atty пообіцяв випустити наступний сингл. СЛУХАТИ