4atty випустив перший сингл з майбутнього альбому
На початку січня лідер культового київського гурту Мости та екс-учасник Грибів анонсував вихід нового альбому.
Сьогодні відбулася прем‘єра треку «До/Пыль», який став першим синглом з майбутнього релізу.
Окрім того, у себе в інстаграмі репер натякнув, що на альбомі можна буде почути продовження історії цієї пісні у треці «После/Бабник».
А вже 22-го лютого 4atty пообіцяв випустити наступний сингл.
СЛУХАТИ