Керівник Дніпропетровщини платить бюджетні мільярди своїй супутниці.
Одразу два впливових видання опублікували сьогодні розслідування, щодо діяльності Валентина Резніченка, голови ОВА. Шляхи його злочинної діяльності ведуть до Офісу президента, а саме до Кирила Тимошенка, заступника голови ОП та Юрія Голіка, який називає себе ідеологом «Великого будівництва».
Розслідування журналістів УП та Схем безпрецедентно кричущі. Адже розкрите шахрайство своїми масштабами та задіяними в ній особами претендують на верх цинізма та корупції.
Якщо дуже стисло: Офіс президента сприяє виділенню коштів на ремонт та утримання доріг в Дніпропетровській області. З початку війни Дніпропетровська область вже витратила на ремонт доріг рекордні 2 мільярди 314 мільйонів гривень.
Для порівняння – це більше ніж за цей же час витратила Київщина, Харківщина, Сумщина та Одещина, разом узяті. Включно з обласними центрами.
Далі вже в Дніпрі фірма подруги Резніченко начебто проводить ремонти доріг, але яких з’ясувати не вдалося. Журналісти назвали декілька схем, за яким ведеться розкрадання всіх цих мільярдів.
Тож виходить, що під час війни, у часи, коли українська економіка через агресію росії зазнає руйнівного удару, коли українці збирають по гривні на ЗСУ, їхні кошти краде кучка посадовців, які керують країною.