Poseł Prawa i Sprawiedliwości Przemysław Czarnecki trafił w nocy na izbę wytrzeźwień przy ulicy Kolskiej w Warszawie – informuje TVN24. Ratownicy medyczni odnaleźli polityka, gdy leżał na ulicy, przy jednym z przystanków w Wilanowie.