30 lat temu Polska uznała niepodległość Republiki Białorusi. "Polska natychmiast uznała niepodległość Białorusi, w pełni podzielając prawa i dążenia narodu białoruskiego do samodzielnego i swobodnego dysponowania swoim losem" - powiedział minister spraw zagranicznych RP Zbigniew Rau.
Niech żyje Białoruś!