Cześć, witam Was bardzo serdecznie! To ja Piotr, cieszę się, że słuchacie podkastu po polsku, cieszę się że słuchacie mojego podkastu. Myślę, że jest to dobra okazja, żeby poprawić trochę swój polski, żeby nauczyć się czegoś nowego. Jeśli też tak myślicie, jeśli podoba Wam się mój podkast to dajcie mi o tym znać, napiszcie komentarz. Wiem, że jesteście zarobieni, że nie macie czasu… wiem.
Ja też sporo rzeczy ostatnio robię, sporo to znaczy dużo…
#RealPolish #polishlanguage #polish #польский #польша #poland #polska