«На війні росіян можна і треба вбивати на їхній території. Партнери бояться передавати зброю – ми використаємо свою», - Валерій Залужний
«Щоб врятувати свій народ, чому я маю питати у когось дозволу, що робити на ворожій території? Чомусь я маю думати, що мені там нічого не можна робити. Чому? Тому що путін...застосує ядерну зброю? Дітям, які вмирають, однаково».
"Щойно в мене будуть засоби, я що-небудь зроблю. Мені наплювати — мене ніхто не зупинить"
🇺🇦 ПвП