🇺🇦 До 24 серпня радянський герб на щиті Батьківщини-матері замінять на тризуб
Про це заявив міністр культури Олександр Ткаченко. Вже ведуться підготовчі роботи. Заміну проведуть за кошти бізнесу. Всього на ці потреби вдалося зібрати 28 млн грн. Раніше українці в «Дії» проголосували за вилучення радянського герба.
🇺🇦 ПвП