В Литві поширюють мерч з малюнком, який натякає, що Україна має бути нарешті вбудована в систему безпеки НАТО. Литовці, як і інші країни східного флангу НАТО, бажають вже зараз бачити Україну в Альянсі, бо Україна в НАТО - це і гарантія їх безпеки, і в першу чергу сильний, сміливий та надійний союзник, на якого можна розраховувати в годину "Ч". На відміну від деяких країн, які перебувають в Альянсі, але виступають в ньому гальмами, що працюють в інтересах росії.
Дякуємо литовцям за візуалізацію, але поки український щит стоїть попереду і закриває собою всю Європу і вже за його спиною стоять щити та списи НАТО. Хоча окремі країни НАТО роблять дуже багато в межах своїх сил, щоб підтримати Україну, за що їм честь і величезна вдячність. Хотілося б бачити в НАТО більше єдності та сміливості для забезпечення безпеки в Європі для перемоги над рф - найбільшою країною світу, що стала найбільшим терористом в сучасній історії.
@informnapalm