Хай, народ, що за нах????Сьогодні вриваюсь в Форс, народ ніби наш, пару хачиків. Рубає норм музло, зариваюсь в центр, кричу КПІ і....У відповідь тиша. Скотились за 10 років штоіі?————-КПИрип