Глава Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що цієї ночі окупанти знову вдарили ракетами по Харкову.
У Київському районі внаслідок влучання 2 ракет сталося займання одного з поверхів у п'ятиповерховій виробничій будівлі. Постраждала 59-річна жінка.