Їдуть у потязі японець, грузин та російський ліберал.
Тут у японця раптом задзвонив смартфон, він поговорив, закінчив розмову і викинув телефон із вікна.
Грузин і російський ліберал з подивом дивляться на нього. Запитують:
— Ти навіщо це зробив?
Японець відповідає:
— Та в мене вдома цього гівна навалом.
Грузин мовчки підхоплює російського ліберала і жбурляє його у вікно.