Кому скучно?
Ось російський регіональний канал із відкритими коментами.
https://t.me/Klintsy_region32
Заходимо і пишемо, що ЗСУ сильніше, Росія має припинити "спецоперацію", інакше наше місто наступне і т.п.
P.S. Коменти закрили.
ОНПМ – позбавляємо росіян права голосу з 2022 року.P.P.S. Ось ще канал: https://t.me/novosti_klintsy