❗️За період з 17-21 липня внаслідок ракетного-дронових атак росіян по території Одеської області постраждала 21 людина, з них 14 осіб, серед яких двоє дітей, були госпіталізовані.
Як повідомили в Одеській ОВА, станом на 21 липня на лікуванні у стаціонарі перебувають четверо людей. Вони в стані середньої важкості, отримують всю необхідну допомогу.
Двоє постраждалих внаслідок сьогоднішньої атаки знаходяться на амбулаторному лікуванні в одній із лікарень Одеської області.
🌐 Odessa.online
📢 Запропонувати новину
🔵 Наш Facebook
🟡 Наш Instagram