🐍 В одеському зоопарку випустили пісню та кліп про змій.
❤️«Я герпетолог, все життя вивчаю змій, і я давно закоханий у цих чарівних створінь», - заявив директор зоопарку Ігор Бєляков, який традиційно виконав пісню.
🍎 До речі, одну з ролей виконала наша кореспондентка Олена Соломонова