❗️У Дніпрі нацгвардієць розстріляв товаришів по службі на заводі “Південмаш” та втік зі зброєю. Жертвами інциденту стали четверо військових та одна жінка — цивільна.
Наразі відомо, що стрілянину влаштував Артемій Рябчук — призовник із Ізмаїлу. До його обов'язків входила охорона території заводу “Південмаш”.
У Дніпропетровській та сусідніх областях введено поліцейську спецоперацію. На пошуки підозрюваного залучено всі служби поліції. За фактом розстрілу п'ятьох людей на “Південмаші” відкрито кримінальне провадження.