Офіс президента розуміє реальну загрозу російської агресії, але в ОП не хочуть сіяти паніку, повідомляє УП. Також джерело видання заявило, що якщо люди почнуть знімати долари і змітати все з полиць магазинів, то ніякого вторгнення не треба буде.