бойовик ДНР скаржиться пасажиру, що командування кидає на забій мобілізованих жителів Донбасу, не зважаючи на втрати.
«Нас не рахують, нас кидають, а жити хочеться. Тобі не шкода пацанів, які загинули? Чи не шкода таких, як я?» - скаржитися окупант