В Україні вдвічі збільшать суму компенсацій сім'ям, які прихистили переселенців у період осінь-зима. Сьогодні держава виплачує 450 грн на місяць на особу як компенсацію на оплату комунальних послуг. Її планують підняти до 900 грн.