чула, багато кому не сподобалась частина про сікрет паті. хочу нагадати, що радість — це емоція, а не етика, її не варто в собі подавляти чи осуджувати людей за неї.
той фрагмент є також реальністю Києва зараз.
інше діло, чи варто це зазнімковувати та чи підтримуєте ви поновлення продажу алкоголю та роботу барів.
цей випуск потрапив до мене раптово, але в кінці я вже точно знала, що хочу ним поділитися.
всім, хто хоче повернутись в Київ і тим, хто вже тут
especially for my foreign friends and subscribers
https://youtu.be/DqIF2U4g7H8