👰♀️ Не вір, не бійся, не біжи
Учасниця Femen з косою смерті в руках та білих панчохах і фаті роздяглася до пояса на Київському вокзалі. На знак протесту проти нагнітання у суспільстві паніки та істерії. На грудях у неї було написано “не панікуй”, а на спині “не вір, не бійся, не біжи”. Монопікет тривав недовго – копи оперативно одягли дівчину.
MY.UA • Моя Україна