🍽 Їжі та води немає: росіяни поскаржилися, що їхні військові голодують поблизу кордонів України
У "Комітеті солдатських матерів" повідомили, що у Білгородській області на залізничній станції Долбіно знаходиться понад сотня військовослужбовців з Таманської дивізії – контрактників та строковиків. Вони живуть у маленькому приміщенні сільського вокзалу вже п'ять днів без їжі та води. Усі сплять прямо на кахлі чи один на одному. Весь цей час солдати харчувалися за свій рахунок, у деяких гроші вже закінчилися. Води немає ні питної, ні щоб вмитися, сухпайків теж немає. Про дати відправлення до пункту слідування, який не уточнили, військовим не повідомили.
Також у мережі завірусилося відео, де російський строковик прокоментував чутки про нібито масові відправки солдатів на війну проти України: "Що наші строковики там зроблять? Сніг почистять чи цеглу викладуть?"
Увага, на відео багато ненормативної лексики!MY.UA • Моя Україна