«Жахливі умови»: евакуйовані мешканці Донбасу обурені умовами в РФ
💭 Місця у пунктах тимчасового перебування закінчилися, їжі, туалетів, зв’язку з рідними та можливості повернутися назад у них немає.
У автобусах люди сидять по декілька годин, скаржаться на холод, проблеми із здоров'ям. За їх словами, до них приїжджала швидка, але не допомогла. Автобуси стоять з вимкненим двигуном, салон не обігрівається.