Чехія на "Рамштайні-11" запропонувала розширити програму модернізації танків Т-72 для Збройних Сил України, — заступник МО Чехії.
З постачання понад 90 модернізованих танків Т-72 Україна вже отримала 37, "і щомісяця до них додається ще більше машин".
Telegram | Facebook | Twitter
Надіслати новину/Фото/Відео
⬇️⬇️⬇️
@mysiagin_chat