19 колісних САУ «CAESAR» від друзів із Данії приїдуть протягом наступного місяця. Дуже гарна машина. 🇩🇰🤝🇺🇦 Telegram | Facebook | Twitter Надіслати новину/Фото/Відео ⬇️⬇️⬇️ @mysiagin_chat