128-й батальйон тероборони Києва та тактична група "Адам" виявили та знищили вже четверту👊 самохідний міномет 2С9 "Нона" у районі Бахмута.
Як все швидко. Тільки у першої половини дня була інфа про третю…
Telegram | Facebook | Twitter
Надіслати новину/Фото/Відео
⬇️⬇️⬇️
@mysiagin_chat