Фахівці центру "А" СБУ на окупованій території виявили і за допомогою дронів-камікадзе RAM II знищили російські ЗРК "Тор" та РСЗВ "Град". Telegram | Facebook | Twitter Надіслати новину/Фото/Відео ⬇️⬇️⬇️ @mysiagin_chat