Бахмут. “Холодноярці» з 93-ОМБр замінували та підірвали будівлю, коли група російських окупантів зайшла всередину. Telegram | Facebook | Twitter Надіслати новину/Фото/Відео ⬇️⬇️⬇️ @mysiagin_chat