Окупанти скаржаться, що Камаз який віз їм боєприпаси, жратву, пічки та інше, підірвався на українській протитанковій міні. Telegram | Facebook | Twitter Надіслати новину/Фото/Відео ⬇️⬇️⬇️ @mysiagin_chat