Офіс президента провів другу зустріч із представниками українського бізнесу
📌 25 липня в Офісі президента відбулася друга зустріч щодо розв’язання проблемних питань між бізнесом і правоохоронцями. Щоправда, за зачиненими дверима. Подробиці та рішення мають оприлюднити найближчими днями.
☝️ Відомо, що її учасниками стали представники компаній «ОККО», «Волиньсапрофос», «Торонто-Київ» і знову «Мультіплекс».
«Сьогодні на черговій зустрічі з бізнесом і правоохоронцями розібрали абсолютно конкретні проблеми, пов’язані з питаннями природокористування, виділення земельних ділянок, будівництвом нових об’єктів і з недобросовісними діями банків, які здійснювали рейдерське захоплення об’єктів нерухомості», – прокоментував підсумки обговорення заступник глави ОП Ростислав Шурма.
Telegram | Facebook | Website