Дякую🤝 свідомим та відповідальним громадянам Миколаївщини, які продовжують повідомляти поліцію про знайдену зброю та інші небезпечні предмети, що лишилися на місцях, де проходили бойові дії.
Цього разу мешканець села Прибужжя виявив неподалік свого будинку 74 набої до автоматичної зброї та 13 димових шашок🧨
Далі небезпечними знахідками займатимуться фахівці.
Закликаю усіх, хто має незареєстровану зброю та боєприпаси, здати їх до найближчого відділення поліції.
Не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку.