Віталій Кім розповів історію справжнього новорічного дива, яке трапилось у них на Миколаївщині.
Ввечері 31 грудня, в селі Бузьке у жінки почались пологи. Відправили "швидку" - та застрягла в бруді, їм на допомогу відправили ДСНС. Підключили акушерку з Нової Одеси, народжували по Скайпу.
Поки звільняли машину породілля народила. Близько 00.00 на світ з'явилась дівчинка.
Пологи приймала медсестра Бузької лікарні Лілія Сухорська, по телефону - лікар ж/к Новоодеської ЦРЛ Тетяна Любенко.
Вітаємо нових Українців в новому Переможному році! А мамам та всім родинам бажаємо здоров'я та миру