#ГУРперехоплення
‼️ «ЭТО НАШ ТАНК *БАНУЛ: 2 РАЗА ВЫСТРЕЛИЛ И 20 ПАЦАНОВ, НАХ*Й. ТВАРИ, СВОИХ ЖЕ УБИВАЮТ НАХ*Й»
Військовослужбовець рф розповідає матері, як російська армія знищує свої ж підрозділи:
▪️ 20 солдат своїм же танком убило — «потерь больше от своих, чем от хохлов»;
▪️ «командование х#й поймёшь какое».
🇺🇦 За кожен воєнний злочин, здійснений проти України, буде справедлива відплата.
ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 TikTok