Автобус буде виїзджати з м. Przemyśl наступної п'ятниці 11.3.2022 зранку.
Будуть везти пасажирів до м. Сауво безкоштовно, також за теперішньою інформацією яку я маю на паром квитки також входять у вартість безкоштовно (like)
Можна не чекати тиждень і їхати 🚌🚙✈️ зараз, але своїм ходом.