У Херсонській області Збройні сили України звільнили два населені пункти, які входять до складу Високопільської територіальної громади та один з Нововоронцовської ТГ.
"Ворог, в результаті наступальних дій Збройних Сил України, втратив контроль над населеними пунктами Добрянка, Нововознесенське і Трудолюбівка. Тривають бої у районі населеного пункту Олександрівка"