Дорогі бойові брати та сестри!
Щиро вітаю вас з Днем Сухопутних військ ЗС України!
Дев`ять місяців ви доводите свій професіоналізм та витримку у боротьбі з окупантом на всій території країни.
Ви легко вражаєте повітряні цілі противника. Коли працюють наші танки та артилерія ворог ганебно тікає. А наша сталева піхота ефективно сточує бойовий потенціал окупанта.
Ми відстояли Київщину, провели блискавичний контрнаступ на Харківщині та Лиманщині. Щодня доводимо, що ми кращі, звільняючи нові українські території.
Ви міць та осердя Збройних Сил України. Я дякую кожному та кожній, хто з честю носить символ Сухопутних військ ЗС України.
Ми боремося зараз і будемо боротися до встановлення жовтосинього стягу над кожним українським містом.
Заради пам’яті про наших полеглих і на славу живих.
Зі святом! Слава Україні!
Командувач Сухопутних військ ЗС України
генерал-полковник Олександр СИРСЬКИЙ