У Києві світло відключатимуть за новим графіком — ДТЕК
У Києві від сьогодні, 9 грудня, діє новий графік стабілізаційних відключень електроенергії. Він передбачає, що світло киянам гарантовано вмикатимуть тричі на добу по дві години. Графік розробили з врахуванням складної ситуації, яка сталася через ракетні атаки росії на критичну інфраструктуру України, - повідомляє ДТЕК "Київські електромережі".