У Києві можуть повністю вимкнути світло, - заступник голови КМДА Поворозник
За його словами, столиця готується до будь-яких сценаріїв, у тому числі до повної темряви. Наразі місто перейшло до стабілізаційних відключень. Аби ситуація ще більш не ускладнювалась, жителів Києва просять якомога більше економити електроенергію.