З 11 жовтня Україна НЕ ЕКСПОРТУЄ електрику до країн ЄС
«Укренерго» спростувало фейк про те, що Україна експортує надлишкову електроенергію до країн ЄС.
“У засобах масової інформації та соцмережах поширюється інформація, що нібито Україна експортує надлишкову електроенергію до країн ЄС. Це абсолютна брехня і свідома дезінформація. Мета поширювачів - збурити суспільство, змучене відключеннями електроенергії і перемикнути увагу від російських ракетних ударів, через які в українців перебої зі світлом”, - повідомили в Національній енергетичній компанії.