⚡️Столичне метро відновлює рух у звичайному режимі
На деяких підземних стаціях, де зібралося багато людей, висадку пасажирів відновлюють поступово.
🔴Так, через скупчення людей на станціях метро, які працювали як укриття, "червоною" лінією поїзди метро курсували від станції "Академмістечко" до станції "Арсенальна". Проте висадка пасажирів тдалі станції "Політехнічний інститут" не здійснювалась.
🟢"Зелена" лінія метро курсувала від станції "Сирець" до станції "Дружби народів", а також від "Осокорків" до "Червоного хутора".
🔵"Синя" лінія метро курсувала в звичайному режимі.
Зараз метрополітен поступово відновлює рух у звичайному режимі.
Джерело - Віталій Кличко