💰 Про субсидіюЩоб отримувати субсидію з грудня — подайте заяву до 11 грудня, 13:00.Відповіді на типові питання з предложки:▪️ Оформив субсидію, але не приходять повідомлення.▪️ Чому оформлював на Приват, а сповіщення приходять від Ощаду? ▪️ Як забрати кошти?З іншими питаннями — пишіть у @kpicampus_bot