🥶 Слабке опаленняУ зв'язку з тим, що температура теплоносія від Київтеплоенерго, який приходить до Студмістечка, суттєво нижча, ніж має бути, у кімнатах гуртожитків стало помітно холодніше.Уточнюємо коли ситуація виправиться. Апдейт буде у цьому пості завтра.