Якщо вам потрібно заселитись до гуртожитку — напишіть заявуголові комісії з поселення вашого факультету/інституту. У заяві вказуйте причину, чому ви хочете поселитись до гуртожитку. Рекомендуємо писати причину більш розгорнуто для того, щоб у ваших деканатів не виникало ніяких питань.
Заповніть форму, щоб ми могли відслідковувати заяви та допомогти вам у разі відмови.
Дедлайн подачі заяв — 14:00, 7 жовтня. З питаннями та за порадою у @kpicampus_bot