Сьогодні Ощад надсилає смс про нарахування субсидії за травень. Як залишок вказана сума з кінця опалювального сезону, тобто з травня. Не хвилюйтеся — гроші за попередні місяці не згоріли і ви зможете їх отримати.
▪️Як отримати? Щоб отримати субсидію треба відкрити картковий рахунок. Для цього зверніться у найближче відділення Ощаду і скажіть, що це треба для отримання субсидії. Після відкриття гроші переведуться на цей рахунок і ви зможете їх зняти в банкоматі.
▪️Що з іншими банками? Для інших банків ситуація така сама.
▪️Я отримую на Укрпошті, але зараз не в Києві Поки з'ясовуємо, що робити тим, хто отримує субсидію на Укрпошті, але зараз не в Києві.
Підписуйтеся на канал @kpicampus, щоб не пропускати важливі новини студмістечка.